Сучасна професійна косметика KayPro
Натуральна італійська косметика дозволить підняти рівень обслуговування в салоні на абсолютно новий рівень і зробити домашній догляд за волоссям не тільки дуже приємним, але і по-справжньому дієвим і ефективним

Сучасна професійна косметика KayPro для волосся - чудове рішення, як для повноцінного забезпечення елітних салонів краси і звичайних перукарнях, так і для домашнього застосування кожен день. Все більше число жінок  в країнах Європи прагнуть не тільки надати зачісці ефектний візуальний вигляд, але і відновити структуру волосся, піклуючись, перш за все, про підтримку їх здоров'я.

Багатство вибору, гнучкий підхід і висока ефективність засобів дозволяє підібрати індивідуальну програму в кожному конкретному випадку і ефективно вирішувати багато проблем.
Існують лінії з аргановою олією, кератин, анти-вікові продукти, шампуні і кондиціонери на основі молока, екстрактів вівса, авокадо, протеїнів пшениці та шовку, алое вера. Компанія завоювала вдячність, повагу і довіру шанувальників якісної і, в той же час, доступною за ціною косметики більш ніж в 40 країнах світу.
Натуральна італійська косметика дозволить підняти рівень обслуговування в салоні на абсолютно новий рівень і зробити домашній догляд за волоссям не тільки дуже приємним, але і по-справжньому дієвим і ефективним
KayPro - це неперевершений, інноваційний і якісний догляд за волоссям. Найкраще, що можна дати волоссю створено під маркою KayPro. Будучи лідером косметичного ринку Італії, KayPro постійно вдосконалюється в прагненні до абсолютного якості своєї продукції і її неймовірною ефективності. Спробуйте і оцініть кращий італійський догляд для волосся KayPro!
KayPro пишається асортиментом продукції, що випускається, адже це дозволяє підібрати правильну і повноцінну програму кожного типу волосся незалежно від їх стану.
Серії засобів з аргановою олією і маслом Макадамії, косметика на основі кератину і гіалуронової кислоти, а так само спеціалізований догляд проти випадіння волосся. Тисячі шанувальників марки в багатьох країнах світу!
KayPro - це найкраще рішення як для салону краси будь-якого рівня, так і для щоденного домашнього догляду за волоссям. Італійський догляд KayPro спрямований на підтримку здоров'я волосся і шкіри голови, адже тільки здорове волосся здатні бути красивими.
Якщо Ви шукаєте щось по-справжньому ефективне для Вашого волосся, то це тільки KayPro! https://luckygirl.com.ua/brands/kay-pro