Косметика для волосся  Previa
Previa робить эко-продукцию, у формулах якої не міститься агресивні хімічно компоненти, штучні консерванти, похідні нафтопродукти і штучні барвники. Відсутність цих речовин гарантує абсолютну безпеку для здоров'я людини.

PREVIA NATURAL HAIRCARE

Ми віримо в досконалість природи і зобов'язані зберігати її, роблячи ЕКО  продукцію. Наші формули без хімічно активних речовин, консервантів, похідних нафтопродуктів, і штучних барвників. Усі інгредієнти робляться перевіреним ланцюжком виробництв і обробляються без використання хімікатів.

Сертифіковані органічні і біодинамічні активні речовини, які ми використовуємо в нашій продукції, екстрагуються за допомогою інноваційних патентованих технологічних процесів, з турботою про здоров'я людини і довкілля.

Ми вкладаємо природні складові і зменшуємо хімічно активні речовини і синтетичні емульгатори, консерванти, речовини, що отримуються при переробці нафтопродуктів і штучних барвників.

Наша продукція: без сульфатів, без DEA/TEA/MEA/, без EDTA, без PEG/PPG, без тиазолина, без парабенов, без штучних барвників, без мінеральних олій, без ланоліну, без бензофенону, без карбомида і имидазолидина.

Скорочення хімічних складових зменшує электризуемость волос і захищає від шкідливих чинників довкілля. Використання "чистої" продукції, без хімічних інгредієнтів дозволяє довше залишатися волоссю чистими.

У повсякденному житті ми регулярно використовуємо засоби по догляду за волоссям і шкірою голови. Красиве, охайне і блискуче волосся - значима складова нашого зовнішнього вигляду. Проте багато сучасних засобів по відходу містять у своєму складі хімічні речовини, які можуть чинити агресивну дію на наше волосся, шкіру і, що найнеприємніше, - здоров'я. Сульфати, парабены, силікон, тиазолин, формальдегіди, мінеральні олії можуть викликати свербіж і роздратування, провокувати появу лупи, сухості. Деякі продукти переробки нафти мають властивість накопичуватися у волоссі і створювати на поверхні шкіри непроникну плівку, яка перешкоджає проникненню поживних речовин в корені волосся, що призводить до їх стоншування і навіть випадання.

У чому перевага догляду Previa Natural Haircare ?

Previa робить эко-продукцию, у формулах якої не міститься агресивні хімічно компоненти, штучні консерванти, похідні нафтопродукти і штучні барвники. Відсутність цих речовин гарантує абсолютну безпеку для здоров'я людини. Функцію очищення тут виконують натуральні інгредієнти, які дбайливо доглядають навіть за найвідчутнішою шкірою голови, не викликаючи свербіж, паління і інші, в т.ч. алергічні реакцій. Склад продукції збагачений великою кількістю натуральних био-сертифицированных ефірних олій і натуральних рослинних екстрактів, які обробляються без використання хімікатів. Завдяки унікальним інноваційним технологіям вдається максимально зберегти корисні властивості кожної рослини, що дозволяє досягати швидшого і ефективнішого результату при догляді засобами Previa.

Виробник піклується про збереження здоров'я і краси вашого волосся. Скорочення агресивних хімічних складових у формулах косметики Previa захищає від шкідливих чинників довкілля, зменшує наелектризовану волосся, а використання натуральної рослинних складових дозволяє волоссю довше залишатися чистими і зберегти збалансований рівень зволоженості. Волосся набуває життєвої сили, стає блискучим, шовковистим, зміцнюється їх структура.

Тривале застосування продукції не викликає звикання до її інгредієнтів. Усі рослини вирощені природним чином в спеціально відібраних екологічно чистих місцях. Отже, волосся не навантажується шкідливими сторонніми елементами, і не виникає порушення природних функцій шкіри голови.

- Екологічно чиста упаковка

Бренд приділяє величезну увагу турботі про природу і створює екологічно чисту упаковку, в основі якої матеріали, отримані з цукрової тростини. В процесі виробництва мінімізуються викиди вуглекислого газу в довкілля. Варто також відмітити, що продукція ніколи не тестується на тваринах.

- Ексклюзивні аромати

У співпраці з кращими виробниками парфюмерії Previa створює унікальні і незабутні аромати, які нікого не залишать байдужим. Ексклюзивні комбінації закутуючих і делікатних есенцій подарують вам відчуття природної свіжості і легкості, піднімуть настрій і додадуть упевненості.