Змініть це негайно: 10 помилок у догляді за волоссям, які погіршують їх стан
Вивчіть основні звички, що пошкоджують волосся, які необхідно змінити як можна швидше.

Ми живемо, звично піклуючись про своє волосся, і навіть не замислюємося про те, чи правильно ми це робимо. Так формуються звички. Ми всі хочемо мати відмінне волосся, але чи готові ми змінити деякі звички, щоб це сталося? Звички у догляді за волоссям зазвичай важко змінити, але, з іншого боку, ваше волосся дуже легко зіпсувати, чи не так? Так з чого ж почати? Перший крок - подивитися, які способи догляду є правильними.

Розчісування заплутаного волосся від коренів до кінчиків

Найбільш очевидний спосіб розчісувати волосся рухом зверху вниз, вірно? Ні, це не так. Якщо ваше волосся схильне до сплутування, вам потрібно причісувати їх знизу вгору, щоб кожен вузлик був розплутаний з найменшою кількістю пошкоджень і вузлики не накладалися один на одного. Візьміть гребінець з широкими зубцями та почніть з нижніх пасом, щоб уникнути надмірної втрати волосся, інформує .

Неправильні способи сушіння мокрого волосся

Є два способи, якими ви ніколи не повинні намагатися висушити мокре волосся - за допомогою рушника або феном. Так, іноді ми всі робимо подібні помилки. Потрібно перестати терти рушником свої локони так, як ніби ви намагаєтеся розпалити вогонь двома гілочками. Це викликає непотрібне тертя. Спробуйте використовувати бавовняну футболку або щось менш абразивне, щоб промокнути волосся, якщо це необхідно. Що стосується фена, не торкайтеся до нього до тих пір, поки ваше волосся не висохне на 50-60%.

Часте розчісування волосся

Прийшов час попрощатися зі 100 помахами гребінцем перед сном - звичка, яку вселили нам наші матері. Постійне розчісування, особливо якщо робити це енергійно, може призвести до додаткового ушкодження шкіри голови і волосся. Будьте особливо обережні, якщо у вас кучеряве волосся, так як занадто часте розчісування розпрямляє ваші кучері. Якщо ви прихильник теорії, що розчісування розподіляє натуральні масла і запобігає пересушуванню волосся - це не так. Сухе волосся - результат нестачі вологи, а не масла.

Надмірне використання гарячих інструментів для укладання

Ще гірше - без захисних сироваток! Всі люблять домашні укладання, але термовплив на волосся - це те, що потрібно робити дуже обережно. Мова йде про руйнування! Використовуйте гарячий інструмент не більше двох або трьох разів на тиждень і завжди користуйтеся термозахисним засобом для захисту волосся від пошкоджень.

Занадто часте миття волосся

Дуже небагато людей насправді потребують щоденного миття голови шампунем, тому, якщо ви виявите, що кожен день миєте голову з рясною піною, тоді прийшов час відмовитися від цього. Шампунь необхідний для видалення надлишку шкірного сала, масла, бруду і щоденних забруднюючих речовин з вашого волосся, але якщо ви постійно змиваєте ці речовини з волосся, ви видаляєте натуральні масла, що захищають шкіру голови і волосся. Це призводить до пересушування шкіри голови і сухого волосся. Спробуйте пропустити пару ваших звичайних процедур і подивіться, як ваше волосся подякує вам за це.

Відсутність регулярних стрижок

Всі ми зустрічали в нашому житті, принаймні, одну дівчину з довгим блискучим волоссям, яка говорить: «Я не підстригала його більше трьох років!» І хоча регулярні стрижки можуть здатися контрпродуктивними для досягнення довгих соковитих локонів, насправді це ключовий інгредієнт. Стрижка кожні 8-12 тижнів допомагає зберегти волосся сильним і здоровим, усуваючи посічені кінці. Тому краща турбота про волосся - регулярні стрижки.

Спортивний тип зачіски

У мене була подруга, яка вдома завжди закручувала своє волосся в маленький пучок і не розпускала його навіть в ліжку. Якщо ви ставитеся до того типу людей, яких постійно дратують падаюче на обличчя волосся, просто знайте, що це може пошкодити ваші прекрасні пасма. Еластичні гумки для волосся можуть бути занадто тугими, що згинає і ламає пасма, в той час як високі хвостики тягнуть шкіру голови і лінію росту волосся, що може призвести навіть до головних болів.

Душ з гарячою водою

Можливо, ви чули це раніше, але тільки тому, що це одна з найпоширеніших звичок, яку ми можемо легко змінити. Гаряча вода зневоднює шкіру голови та волосся, тому кожен раз, приймаючи гарячий душ, ви ушкоджуєте волосся. Коли волосся мокре, воно найбільш вразливе. Це призводить до додаткових ушкоджень. Що ви можете зробити, так це спробувати використовувати теплу воду, принаймні, для ополіскування волосся, і, якщо можете, наприкінці промити їх холодною водою, щоб закрити волосяні фолікули, перш ніж вийти з душу і почати розчісування.

 

Ігнорування шкіри голови

Отже, ми дбаємо про себе з ніг до голови... або так ми думаємо. У той час як волосся від коренів до кінчиків отримуює безліч процедур, люди часто забувають про лікування шкіри голови. Це може виглядати як завгодно - від використання занадто великої кількості сухого шампуню до надмірного очищення шкіри голови під час миття. Що можна змінити? Злегка потріть шкіру голови кінчиками пальців (а не нігтями!) під час миття шампунем, щоб видалити засоби по догляду за волоссям і стимулювати волосяні фолікули. Ви також можете придбати шампуні, призначені для шкіри голови і вашого типу волосся: від сухого до жирного і пошкодженого. Шампунь не повинен призначатися для пасм - для них потрібен кондиціонер!

Розчісування мокрого волосся

Розчісування волосся, коли воно ще мокре, може принести дуже велику шкоду. Вологе волосся - це ослаблене волосся, що робить його надзвичайно вразливим для ламкості і сплутування. Тому замість того, щоб використовувати щітку безпосередньо після душу і травмувати волосся, використовуйте гребінець з рідкими зубцями. Почніть з кінчиків. Звичайна щітка для волосся дуже травматична і може виривати волосся або провокувати появу посічених кінців. Ще краще - розчешіть волосся перед тим, як прийняти душ, щоб було менше необхідності в подальшому розчісуванні.