0

Наші статті

Яки доглядати за волоссям весною

Яки доглядати за волоссям весною

Про те, як позбутись неприємностей із волоссям після морозного сезону й до весни перетворити його в шовковисте і блискуче. Передовсім, потрібно звернути увагу на те, як ми харчуємось, а також не забувати про базові правила догляду за шевелюрою: її миття, сушіння та розчісування. І не варто нехтувати додатковими процедурами, адже навесні наше волосся найбільше любить зволоження.
Детальніше
Сучасна професійна косметика KayPro

Сучасна професійна косметика KayPro

Натуральна італійська косметика дозволить підняти рівень обслуговування в салоні на абсолютно новий рівень і зробити домашній догляд за волоссям не тільки дуже приємним, але і по-справжньому дієвим і ефективним
Детальніше
Як правильно  мити голову та волосся

Як правильно мити голову та волосся

Ви коли-небудь чули вислів: «Небо прикрашають зірки, чоловіків – борода, а жінок – ВОЛОССЯ»? Дійсно, якщо замислитися – про зовнішньому вигляді жінки без перебільшення можна судити за станом її волосся. Наші волосся і шкіра голови потребують постійного і ретельного догляду. Підшкірний жир, залишки стайлінгу, пил та інші забруднюючі речовини з навколишнього середовища мають властивість накопичуватися біля основи волосся, погіршуючи їх стан. Для того, щоб волосся не втрачали життєву силу й природну красу, їх слід ПРАВИЛЬНО мити.
Детальніше
Косметика для волосся  Previa

Косметика для волосся Previa

Previa робить эко-продукцию, у формулах якої не міститься агресивні хімічно компоненти, штучні консерванти, похідні нафтопродукти і штучні барвники. Відсутність цих речовин гарантує абсолютну безпеку для здоров'я людини.
Детальніше